esmaspäev, 12. märts 2018

Kaks kikut, uus lutt, rohkem maitseelamusi...

Vaatasin eile hommikul, et pisike printsess ilastab eriti tihti ning hästi palju korraga, kontrollisin, aga endiselt oli suus üks hammas. Oli küll märgata, et teine hammas kumab ka igeme alt, aga paistetust ega midagi polnud. Õhtul ta naeratas ja mul oli hämming, mis mis, meie beebil ju kaks hammast suust. Kaks esimest hammast on tal tulnud ilma vaevusteta, ila eritus ongi ainus asi, mille järgi oleme aru saanud, et kuskil miskit toimub.

Päris paljud hirmutasid, et kaks asja, milleks tuleb vaim valmis panna on beebi gaasid ning hammaste tulek. Gaasid printsessil tõesti olid ka, aga nendega ta pidi kurja vaeva umbes kaks kuud nägema, nüüd puuksutab tihti, aga need ei piina teda. Muidugi ei tea, millise valuga need järgmised hambad tulevad, aga loodan, et samamoodi nagu kaks esimest, kaunis märkamatult.

Kui beebi sai poole aastaseks vahetasime tal lutid välja, naljakas oli poes "suure tita" lutte vaadata. Tema ise suhtus sellesse lutivahetusse väga kahtlevalt, päevaunne minnes sobib uus lutt, aga ööseks tahab ikka oma vana ja kalliks saanud lutti. Siiani oleme andnud ka, usun, et küll ta varsti ise loobub sellest ning avastab, et uus on ka päris hea.

Lisatoitu on meie beebi nüüd umbes kuu aega saanud, talle väga meeldib. Kui ma tõstan ta söögitooli ning panen põlle ette, siis ta naeratab ja jääb suu lahti ootama, et mis siis täna antakse. Kindlat lemmikut tal polegi, sööb kõike, veidi rohkem meeldib melonit süüa, sest see on hea mahlane ning kurgiga on hea tundlikke igemeid sügada, brokkoli jällegi püsib hästi käes ja ei taha minema joosta. Püreedest meeldivad need, kus on mustikat, bataati, pirni ja õuna. Aga ei pirtsuta ka teiste maitsete peale. Olen nüüd ise ka selle toitmise kohapealt julgemaks muutunud, ei paanitse enam kohutavalt, kui ta banaani sööb ja vahepeal kergelt köhima hakkab. 

Tahame nüüd järgmisel nädalal V Spa veekeskusesse minna. Kuna meie beebi naudib väga ujumist ning vees mulistamist, siis peaks talle seal meeldima. Saame näha, mis ta saunadest arvab. 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar