esmaspäev, 4. detsember 2017

Käisime beebide võimlemises

Mina läksin esimest korda huviringi 8. aastaselt, meie printsess alustab tunduvalt varem - kaks päeva enne 3. kuuseks saamist. Käisime täna printsessiga esimest korda võimlemas. Tund algas kell 10.00, meie beebil oli hommikul magus uni ja ma pidin ta kell 9 äratama, et me õigeks ajaks kohale jõuaksime. Toimumiskoht mõnusalt kodu lähedal, võtsin beebi lihtsalt sülle ja jalutasime kohale. Printsess uudistas suurte silmadega ümbrust ja ei kohkunud suurest liiklusmürast ega kergest lumesajust.

Täna oli tunnis 9 beebit ja alustasime harjutustega emmedele, mõnus oli ennast hommikul "lahti venitada". Printsess lamas samal ajal tekil ja uudistas teisi septembribeebisid. Järgnesid silitamised ja massaaz beebile. Kui oli aeg lapsed kõhuli panna, siis läks neil suureks jutustamiseks. Meie beebile meeldib kõhuli olla ja pead tõsta, aga mingil hetkel ta tavaliselt väsib ja hakkab jonnima. Seal aga oli nii põnev teisi beebisid vaadata, et ta oleks vist tahtnud kõhuli jäädagi.

Muusika saatel kiigutasime beebisid erinevates asendites, printsessi ma õhku tõsta julgen, aga teda õhku visata ja kinni püüda ma kartsin ja jätsin selle harjutuse vahele. Tund kestis 60 minutit, meie printsess uinus kui tunni algusest oli möödunud 40 minutit, siis hakkaski emade juturing, lihtsalt lobisesime ja saime üksteiselt nõu küsida ning kogemusi vahetada.

Oli vahva ring meeldiva juhendajaga. Kindlasti osaleme ka järgmistel kordadel, sest printsessil on huvitav teisi beebisid uudistada ja endal on ka hea vahepeal kodust välja saada ning teiste emmedega jutustada.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar