kolmapäev, 6. detsember 2017

Beebiga fotograafi juurde, palju see maksab?

Meie printsessi vanaema tegi kingituse ja broneeris fotograafi juures aja, et saaks beebist ilusaid päkapiku pilte teha. Kuna ma sooviks millalgi uuel aastal koos mehe ja printsessiga pildistaja juurde minna, siis huvipärast vaatasin, kus linnaosas ja milliste hindadega fotograafid oma teenust pakuvad. Ise käisin viimati fotostuudios siis kui ma umbes 8. aastane olin, ainult fotopoodides olen dokumendipilti käinud tegemas kui on vaja läinud. Pole see poseerimine minu teema, aga samas oleks vahva lapse kasvamist lahedate fotode näol jäädvustada.

Meie printsessi pildid tehti Valgus&Vari fotostuudios. Nende kodustuudio asub Tartu linnast veidi väljas Lemmatsi külas Ülenurme vallas ning on väga lihtsasti leitav. Pererahvas oli väga sõbralik ja tore ning pildid said väga ilusad ning mõne päeva pärast tuli meilile ka juba link, kust neid vaadata sai. Me beebilt pildistamise ajal küll naeratust välja meelitada ei suutnud, aga üldiselt oli ta heas tujus ja rahumeelselt valmis poseerima erinevate mütsidega. Vahepeal kandis päkapiku pükse, sätiti teda korvikesse kuuse alla ja poseeris ka lihtsalt vaibal olles ja pead tõstes. 40 minutit möödus väga kiiresti ning oli beebi pildistamise jaoks just sobiv aeg, ei jõudnud ta ära väsida aga valmis sai tehtud üle kolmekümne kena pildi. Väga meeldib mulle ka nende koduleht, kus saab kohe täpselt näha millised ajad on vabad ning palju pildistamissessioon maksma läheb. Ei pea meile vahetama, et saada aega paika ja hindu teada, ülimalt mugav süsteem.

Kodus googeldasin, millised võimalused ja hinnad Tartu fotostuudiotel üldse on, vahva oleks uuesti minna pilte tegema, kui printsess poole aastaseks saab. Vaatasin siis iga stuudio 60 minutilise fotosessiooni hindasid.
Esimesena pakkus google sellised kohad:

1) Mafoto (Ülikooli 5) 60 minutit 69.-
2) Fotograatsia (Tiigi 19) 60 minutit 150.-
3) Raili Adoson 60 minutit 170.-
4) Happydays (Sõpruse pst 2) 60 minutit 145.-
5) Fotoelu  60 minutit 150.-
6) Legend (Laulupeo puiestee 25) 60 minutit 120.-
7) Mario Mesi (Sõpruse puiestee 2) 60 minutit 90.-
8) Valgus&Vari (Lemmatsi küla) 60 minutit 85.-
9) Kärdi foto (Fridebert Tuglase 19) 60 minutit 90.-

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar