reede, 10. november 2017

Beebide kokkutulekul

Käisime pisikese printsessiga septembribeebide kokkutulekul, kohal oli paarkümmend emmet oma beebidega. Püüdsin ajastada nii, et printsess enne minekut kõhu täis sööks, et seal nälg koos suure nutuhooga peale ei tuleks. Mu plaan edenes hästi, tagasilöök tuli siis kui peoriided selga saime, just siis oksendas ta enamus söögist välja ja ta juuksed olid ka kukla tagant kõik piimased. Kuivatasime siis ruttu ja panin talle puhtad riided. 

Kuna kokkutulekuks renditud ruumid asusid mõnusalt meie kodu lähedal läksime sinna kärutades. Jalutasin sinna viis minutit, printsess suutis selle ajaga muidugi uinuda ja teda ei äratanud ka minu posserdamine, et tal kombekas ja müts seljast võtta. Asetasin ta vaibale tuttu ja tema kokkutulek mööduski magades. Mitmed emad küsisid kuidas ta sellises lärmis ja suminas nii rahulikult magab, mis ma oskan öelda, ju tal siis oli hea uni.

Kõik võtsid midagi näksimist kaasa ja teed juues oli tutvustusring, kus saime aimu mis elualade ja kui kogenud emmedega tegemist on. Oli vahva seltskond, kokkuhoidev ja rõõmsameelne. Kohtumise lõpus asetasime beebid ringi ja tegime ühispilte ka.

Meie printsess ärkas üles just pildistamise ajaks. Vaatas suurte silmadega ringi, ju oli tal ka huvitav nii paljusid tittesid näha. Pärast veel emmede ja beebide ühispilt ja oligi aeg koju tagasi kärutada.

Ja mida tegi meie printsess kui peale mitme tunnist uinakut kärusse sai, jäi muidugi uuesti magama. Mulle ja mehele meeldib hommikuti kaua magada kui võimalust on, äkki meie laps naudid ka tulevikus pikki ööunesid. Loota ju võib.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar