neljapäev, 19. oktoober 2017

Bredenkidsi tellimus käes

Beebiriiete valik kaubanduses on väga mitmekesine ja silmeeest kirjuks võttev. Ostsin suurema osa riideid juba rasedana ära sellise arvestusega, et väikese beebiga poodi ei pea minema.

Suurust 50 ostsin ainult paar asja, kuigi meie väike printsess oli sündides 52cm pikk olid talle alguses 56 suurus riided ikka väga suured, nii kandiski 50 suuruses riideid ja meil pesumasin iga päev töötas. 
Paari nädala pärast olid järsku kõik 56 suuruses riided parajad ja kui ta sai kuu aega vanaks, olles ise 54cm pikk ei mahtunud mõned 56 suuruses riided enam selga, eriti Zara firma bodyd.

Kapis on ootamas ka riideid suurusega 62 ja 68, aga mitte väga suure varuga, seega hakkasin epoodides surfama, et uusi sobivaid beebiriideid leida.

Mulle meeldib Eesti oma lasteriiete firma Bredenkids, neil on ilus koduleht, püsikliendile soodustused, kaup tuleb väga kiirelt kohale ja on ilusti pakendatud ning tellides vähemalt 35 euro eest tuleb ka pakk tasuta pakiautomaati.

Kõige olulisem on muidugi see, et riided on ilusad ja kvaliteetsed. Siiani oleme kasutanud ainult kindaid, aga tellisime nüüd asju juurde.

Bredeni beebiriided on topeltsuuruses, mis on eriti rõõmustav, sest pisikesed kasvavad ju nii kiiresti.Mulle meeldivad väga lukuga tudukombed, mida on hea mugav selga panna ja kiirelt ära võtta.

Nad müüvad ka meriinovillast beebiriideid, mis hoiavad hästi sooja ja reguleerivad kehatemperatuuri. Kuna külmad ilmad tulekul tellisime meriinovillast mütsi.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar